Siyasilerin Güncel Twitter Hesap Linkleri



Listedekilerin hepsi milletvekili değildir çoğunluk milletvekili ve bakanlar ile onlara yakın isimlerden oluşmaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan  @RT_Erdogan
Binali Yıldırım @TC_Basbakan
Efkan Ala @efkanala
Başbakanlık @TC_Basbakan
Bülent Tüfenkçi @bulenttufenkci
Berat albayrak @BeratAlbayrak
Dr. Sema Ramazanoğlu @benbirkulum1
Fatma Güldemet Sarı @fdemetsari
Selim Dursun @selimdursun06
Ayşe Sula Köseoğlu @aysesula
Naci Ağbal @naci_agbal
Lütfi Selva Çam @selvacam
Mustafa Elitaş @mustafaelitas
Ahmet Aydın @AhmetAYDIN_02
İsmail Kahraman @ikahramanbv
Mehmet Babaoğlu @mbabaoglu
Lütfi Elvan @lutfielvan
Metin Çelik @Av_MetinCelik
Mehmet Metiner @MetinerBasin
Ahmet İyimaya @ahmet_iyimaya
Faruk Özçelik @farukozcelikgsb
Hüseyin Kocabıyık @hsyk35
Mehmet Mehdi Eker @DrMehdiEker
Kerem Ali Sürekli @KSurekli
Nurettin canikli @canikliofficial
Faruk Özlü @Dr_Faruk_Ozlu
Ejder Açıkkapı @ejderacikkapi
Mehmet şükrü Erdinç @MSErdinc
Onaylanmış hesa            @SIRIN_UNAL
Onaylanmı@SIRIN_UN
Prof. Dr. Beşir Atalay @Atalay_Besir
Alpaslan Kavaklıoğlu @alp_kavaklioglu
Şamil Tayyar @samiltayyar27
Hüsniye Erdoğan @HusnuyeErdogan
Ahmet Davutoğlu @A_Davutoglu_eng
Oktay Çanak @oktaycanak52
Hikmet Ayar @AYARHikmet
Tanju Bilgiç @TanjuBilgic
Av Fatma Benli @AvFatmaBenli
Jülide Sarıeroğlu @jsarieroglu
Akif Çağatay Kılıç @ackilic76
Yiğit Akbulut @yigitbulutt
İsrafil Kışla @israfilkisla
Muammer Güler @MuammerGulerr
Saadet Oruç @saadetoruc
Mehmet Özhaseki @mehmetozhaseki
Hayati Yazıcı @Hayati_Yazici
Bekir Bozdağ @bybekirbozdag
Davut Kavranoğlu @dkavranoglu
Salih Cora @corasalih
Alim Tunç @alimtunc
Salim uslu @uslutriy
Salih Koca @eskoca26
Mehmet Erdoğan @mehmeterdogan27
Hamza Dağ @avhamzadag
Oktay Saral @oktay_saral
TBMM Resmi Hesap @TBMMresmi
Abdulhamit Gül @abdulhamitgul
Yusuf Başer @avyusufbaser
Yusuf Beyazıt @yusufbeyazit60
Halis Dalkılıç @halisdalkilic
Halil Eldemir @halileldemir
Emrullah İşler @emrullahisler
Halil Etyemez @haliletyemez
Dr. Muammer Yıldız @DrMuammerYildiz
Mehmet Şükrü Erdinç @MSErdinc
Faruk Çelik @farukcelikcomtr
Sırrı Süreyya Önder @sirsureyya
Osman Baydemir @baydemirosman
Hüseyin Şahin @huseyinsahinnet
Öznur Çalık @oznurcalik
Burhan Kuzu @BurhanKuzu
İlyas Şeker @ilyasseker41
Hüseyin Bürge @huseyinburge
Mehmet Altay @mehmetaltay64

Cavdet Yılmaz @_cevdetyilmaz
Dr. Mehmet Muş @mehmedmus
Markar Esayan @markaresayan
Mustafa Şahin @mustafashn44
Mustafa Ataş @mustafaatas
Dr. Saadettin Aydın @Saadettinaydin
Erol Kaya @erolkaya_ist
Bülent Turan @turanbulent
Talip Küçükcan @tkucukcan
Mücahit Durmuşoğlu @mdurmusoglu
Hüseyin Özbakır @OzbakirAKParti
Recep Uncuoğlu @uncuoglurecep
Hüseyin Yayman @HuseyinYayman
Mihrimah Belma Satır @BelmaSatir
Mehmet Müezzinoğlu @MuezzinogluDR
Naci Koru @NaciKoru
Erkan Kandemir @erkankandemir
Abdulkadir Selvi @abdulkdir_selvi
Yusuf Yerkel @YusufYerkel
Suat Önal @DrSuatOnal
Aziz Babuşcu @ABabuscu
Yasin Aktay @yaktay
Taha Ozhan @TahaOzhan
Hüseyin Çelik @hc_huseyincelik
Mevlüt Çavuloğlu @MevlutCavusoglu
Numan Kurtulmuş @NumanKurtulmus
Ahmet Davutoğlu @Ahmet_Davutoglu
Ömer Çelik @omerrcelik
Süleyman Soylu @suleymansoylu
Bilal Erdoğan @Bilal_Erdogan
Kemal Kılıçdaroğlu @kilicdarogluk
Volkan Bozkır @volkan_bozkir
Mehmet Şimşek @memetsimsek
Mahir Ünal @mahirunal
Yalçın Akdoğan @Y_Akdogan
İbrahim Melik Gökçek @06melihgokcek
Fikri Işık @fikriisik
Şirin Ünal @SIRIN_UNAL
Dr Hasan Doğan @hasandogan
Ali İhsan Arslan @ali_ihsanarslan
Adnan Boyukara @AdnanBoynukara
İlknur İnceöz @IlknurInceoz
Selçuk Özdağ @selcukozdag
Adnan Günnar @adnangunnar
Devlet Bahçeli @dbdevletbahceli
Selahattin demirtaş @hdpdemirtas
Ali Sarıkaya @Aliskaya
Ertuğrul Kürkçü @ekurkcuHDP
Ahmet Sorgun @sorgunahmet

Liste siyasilerin takip ettikleri hesaplar incelenerek oluşturulmuştur. Listenin Oluşturulma Tarihi Haziran 2016

Yorumlar